2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inredning och utrustning till sjukvårdsmottagningar
Beskrivning: Inredning och utrustning till sjukvårdsmottagningar
Intern identifierare: 2026-9412
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1887527-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AO1
Intern identifierare: 1887528-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: AO2
Intern identifierare: 1887530-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: AO3
Intern identifierare: 1887529-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: AO4
Intern identifierare: 1887531-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: AO5
Intern identifierare: 1887532-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: AO6
Intern identifierare: 1887533-6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: AO7
Intern identifierare: 1891495-7
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: AO8
Intern identifierare: 1891497-8
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: AO9
Intern identifierare: 1891498-9
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: A10
Intern identifierare: 1891493-10