2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal underhållsbesiktning elnät
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för underbesiktning av elnät.
Intern identifierare: 26/1
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65320000 Drift av elektriska anläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 31321000 Kraftledningar, 45315600 Lågspänningsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000