226629-2025 - Resultat
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Trafikavstängningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrafikavstängningar
BeskrivningUpphandlingen avser trafikavstängningsmaterial såsom trafikbuffert, fundament, stolpar och skyltar. Även tjänster kopplade till trafikavstängningar, som framtagande av TA-plan och tillståndsansökan ingår i upphandlingen.
Intern identifierare24/42
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000