226671-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Hovslagartjänster polisrytteri region Syd och Väst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHovslagartjänster polisrytteri region Syd och Väst
BeskrivningUpphandlingen avser ett tjänstekontrakt som ska tillgodose Polismyndighetens behov av hovslagartjänster i Region Väst (Göteborg) samt Region Syd (Malmö).
Intern identifierarePVS-965-A655.271/2022
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelHovslagartjänster polisrytteri region Syd
BeskrivningHovslagartjänster polisrytteri region Syd
Intern identifierareHovslagartjänster polisrytteri region Syd
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelHovslagartjänster polisrytteri region Väst
BeskrivningHovslagartjänster polisrytteri region Väst
Intern identifierareHovslagartjänster polisrytteri region Väst