2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lärplattform - skola
Beskrivning: Lärplattform, skola för utbildningsförvaltningen. Ny upphandling då avtal med Unikum sagts upp.
Intern identifierare: 25/10
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000