226866-2024 - Resultat
Sverige – Laboratorietjänster – Ramavtal för laboratorietjänster inom hälsorelaterad miljögiftsövervakning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för laboratorietjänster inom hälsorelaterad miljögiftsövervakning
BeskrivningUpphandlingen omfattar laboratorietjänster som inkluderar provtagningar, kemiska analyser och projektansvar.
Intern identifierareMF 2023/87
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71900000 Laboratorietjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal för laboratorietjänster inom hälsorelaterad miljögiftsövervakning