See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elektriska rullstolar och scootrar
Beskrivning: Upphandlingen avser elektriska rullstolar, ISO-kod 12 23 06, eldrivna rullstolar: - framhjulsdriven, enkel sittenhet - bakhjulsdriven, enkel sittenhet - mitthjulsdriven, enkel sittenhet - framhjulsdriven, avancerad sittenhet - framhjulsdriven, avancerad sittenhet med ståfunktion samt scootrar, eldrivna rullstolar med manuell styrning, ISO-kod 12 23 03: - 3-hjulig enkel sittenhet - 3-hjulig och 4-hjulig, avancerad sittenhet, till vuxna/barn - 4-hjulig, för högre brukarvikt.
Intern identifierare: 24RS651
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33193121 Motordrivna rullstolar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 24RS651 (11)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsinbjudan (2)
Intern identifierare: 24RS651 (8)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsmall (3)
Intern identifierare: 24RS651 (7)
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Intern identifierare: 24RS651 (6)