227077-2026 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Akut tillfälligt boende (Socialtjänsten)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAkut tillfälligt boende (Socialtjänsten)
BeskrivningUpphandlingen avser akut tillfälligt boende för Botkyrka Kommun. Akut tillfälligt boende avser bistånd för att undanröja en akut hemlöshet där den enskilde saknar resurser att själv ordna boende.
Intern identifierareSN/2025:00418
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAkut tillfälligt boende (Socialtjänsten)