227127-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Blod- och vätskevärmare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Blod- och vätskevärmare SLL477, Pos B
Referensnummer: RS 2019-0495
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33186200 Blod- och vätskevärmare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av blod- och vätskevärmare, lågflödesvärmare med aggregat för värmning och transport av vätska från vätskepåse till patient