Huvudsaklig CPV-kod 71521000 Övervakning av bygg- och anläggningsarbeten på plats
II.1.4.
Kort beskrivning
XXXXXX
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Besiktningsmän
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71540000 Byggteknisk ledning, 71541000 Byggteknisk projektledning, 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Xxx
Byggprojektledare/byggledare
Del nr: 2
KA- Kontrollansvarig enligt PBL
Del nr: 3