22724-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fönsterputsning – Fönsterputs Alingsås kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFönsterputs Alingsås kommun
BeskrivningFönsterputs
Intern identifierare2023.477 KS
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelFönsterputstjänst
BeskrivningFönsterputs som tjänst
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDistrikt 1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDistrikt 2
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDistrikt 3
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelDistrikt 4
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelDistrikt 5