Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefoner.
Referensnummer: SLF - 344/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Helsingborgs stad avser teckna ramavtal för löpande försörjning av mobiltelefoner.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 25 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32250000 Mobiltelefoner, 64212000 Mobiltelefontjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen