2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av gatubelysning 2023
Beskrivning: Uppdraget avser arbete och ansvar för drift och underhåll samt reinvestering och i förekommande fall investeringar av belysningsanläggningar inom Örebro kommun.
Föregående meddelande: 011858-2023
Intern identifierare: Tos 7703/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50232100 Underhåll av gatubelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Drift och underhåll av Gatubelysning 2023