227455-2026 - Resultat
Sverige – Kontorsstädning – Lokalvård Länsstyrelsen i Södermanland
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård Länsstyrelsen i Södermanland
BeskrivningLokalvård hos Länsstyrelsen i Södermanland.
Intern identifierare8061 - 2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000