Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tjänster rörande reningsverksslam
Referensnummer: 19/0442
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90510000 Avfallshantering
II.1.4.
Kort beskrivning
NSR upphandlar genom denna upp handling tjänster för spridning av slam som lagrats hos NSR inklusive tjänsterna för granskning, dokumentation och analys.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90513900 Hantering av slam, 90700000 Miljötjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen