227481-2023 - ÄndringSverige-Umeå: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvård - utstädning av lägenheter och rum
Referensnummer: 2258
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser städning och fönsterputsning av lägenheter och studentlägenheter i AB Bostadens fastigheter.