See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård
Beskrivning: Upphandling avser ramavtal avseende lokalvårdstjänster (städtjänster) och omfattar lokalvård i olika typer av lokaler där olika typer av verksamheter bedrivs, till exempel regelbunden städning av förskolor, skolor, kontor, idrottshallar, boenden inom omsorg med mera.
Intern identifierare: IU24-125
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1618491
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 1: SÖDER
Intern identifierare: 1618494
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 2: TULLBRO
Intern identifierare: 1618495
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Område 3: CENTRUM 1
Intern identifierare: 1618497
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Område 4: CENTRUM 2
Intern identifierare: 1618498
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Område 5: INLANDET
Intern identifierare: 1618499
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Område 6: TÅNGA
Intern identifierare: 1618496
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Område 7: NORR
Intern identifierare: 1618500
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Område 8: TRÖINGEDAL
Intern identifierare: 1667583