22752-2025 - Resultat
Sverige – Diverse medicinktekniska produkter – Läkemedelskylskåp
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLäkemedelskylskåp
BeskrivningUpphandling av läkemedelskylskåp enligt underlag.
Intern identifierareHSN 2024/1360
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 39711130 Kylskåp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000