See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utredning/Faktainsamling kränkande särbehandling
Beskrivning: Upphandling av tjänst av utredning/faktainsamling av kränkande särbehandling. Köparen avser att teckna avtal med tre (3) Leverantörer. Regionhälsan ska avropa från avtalet.
Intern identifierare: 23IU345
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
Ytterligare klassificering (cpv): 79419000 Utvärderingskonsulttjänster, 98200000 Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter, 98342000 Arbetsmiljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del