227640-2021 - PlaneringSverige-Örebro: Skrivare och kurvskrivare
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI avseende Multifunktionsskrivare med tillhörande serviceavtal
Referensnummer: 21/25
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30232130 Färgskrivare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen