227672-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse medicinktekniska produkter – Cyklar och sittvagnar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCyklar och sittvagnar
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal på Cyklar och sittvagnar till Region Västerbotten, Region Jämtland Härjedalen och Region Norrbotten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelCYKEL FÖRSKOLEÅLDER
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125163:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel, 34430000 Cyklar, 34912100 Sittvagnar
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelCYKEL FÖR BARN I TIDIG SKOLÅLDER
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125163:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelCYKEL FÖR BARN UPP TILL TONÅR
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125163:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelCYKEL TONÅR TILL VUXEN
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125163:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelSITTVAGN ENKEL
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125163:Lot:7
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelSITTVAGN AVANCERAD
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125163:Lot:8
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelTandemcyklar
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125163:Lot:6
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelParcykel
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125163:Lot:5