2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ortopediskt bencement 2026
Beskrivning: Upphandling av ortopedisk bencement
Intern identifierare: 26RS443
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33697110 Benuppbyggnadscement
Ytterligare klassificering (cpv): 33183100 Ortopediska implantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Del 1 Anbudsinbjudan
Beskrivning: Upphandling av ortopediskt bencement
Intern identifierare: 1885152-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 2 Kravspecifikation
Intern identifierare: 1885154-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 3 Ramavtal
Intern identifierare: 1894823-2