Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework Agreement regarding vistor's surveys.
Referensnummer: 233-2017-584
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79342310 Kundundersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning
The Swedish History Museum invites interested companies to submit tenders regarding visitor's surveys, according to the terms and conditions in these procurement documents including appendices.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79310000 Marknadsundersökningar, 79311000 Undersökningar, 79311300 Undersökningsanalys
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen