See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fysioterapiutrustning med tillbehör (2)
Beskrivning: Västra Götalandsregionen (VGR) inbjuder er att lämna anbud avseende regionens kompletterande behov av Fysioterapiutrustning med tillbehör så som produkter inom produktområdena; träningsutrustning, rörelse- och konditionsträning, träning övrigt, värme - kyla - massage, terapiprodukter, bollar, mätinstrument, pedagogiskt material, akupunkturnålar.
Föregående meddelande: 523492-2023
Intern identifierare: RS 2023-04279
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33155000 Utrustning för fysisk behandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000