See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbrukningsvaror ortodonti och tandteknik
Beskrivning: Malmö universitet inbjuder till anbudsgivning rörande ortodontiska- och tandtekniskaförbrukningsmateriel.
Intern identifierare: UPP 2023/129
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141800 Förbrukningsartiklar för tandvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000