227843-2023 - ÄndringSverige-Karlstad: Drift av kraftverk
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flisning av trädbänsle
Referensnummer: EN-795
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
65410000 Drift av kraftverk
II.1.4.
Kort beskrivning
Flisning av trädbränsle vid Hedenverket i Karlstad, Karlstads Energi AB