Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Natt- och larmgrupp samt montering av teknik
Referensnummer: SK2021-0324
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98514000 Hemtjänst
II.1.4.
Kort beskrivning
Sollentuna kommun bjuder in intresserade leverantörer att lämna anbud avseende drift av natthemtjänst, larmutryckning dygnet runt samt montering av teknik.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35121700 Larmsystem, 44521100 Lås, 98514000 Hemtjänst
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Sollentuna kommun bjuder in intresserade leverantörer att lämna anbud avseende drift av natthemtjänst, larmutryckning dygnet runt samt montering av teknik. En leverantör kommer att antas för hela uppdraget.