227926-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Film- och videotjänster – Filmning och streamingproduktion till arrangemang
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFilmning och streamingproduktion till arrangemang
BeskrivningLunds universitet upphandlar ramavtal för filmning och streamingproduktion till arrangemang.
Intern identifierareV 2024/804
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92100000 Film- och videotjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelTjänster öppen (1)
Beskrivningfilmning och streamingtjänster till arrangemang
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde 1
Beskrivningfilmning och streaming
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 2
Beskrivningstreamning och filmning
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDelområde 3