II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72413000 Webbsideutformningstjänster, 48000000 Programvara och informationssystem, 48220000 Programvara för Internet och intranät, 72400000 Internettjänster, 72415000 Webbvärdtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Järfälla kommun inbjuder till anbudsgivning av en molntjänstbaserad förmånsportal där kommunen kan erbjuda olika former av förmåner exempelvis friskvård, brutto- och nettolöneförmåner, löneväxling. Genom en molntjänstbaserad förmånsportal vill kommunen synliggöra och förenkla administrationen för våra medarbetare när det gäller förmåner och kvittohantering. Kommunen vill även tillsammans med Leverantören utveckla och förändra förmånsutbudet med tiden.