22801-2025 - Resultat
Sverige – Personalutveckling – Chefs- och medarbetarutveckling, SLL1669
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Chefs- och medarbetarutveckling, SLL1669
Beskrivning: Denna upphandling avser konsulttjänster för chefs- och medarbetarutveckling. Upphandlingen består av fyra (4) avtalsområden: Avtalsområde 1, Utvecklande ledarskap och indirekt ledarskap Avtalsområde 2, Coachning och Mentorprogram Avtalsområde 3, Ledarskap samt Organisation- och ledningsgruppsutveckling Avtalsområde 4, Grupputveckling och Medarbetarutveckling
Föregående meddelande: 552893-2023
Intern identifierare: FSN 2023-0176
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79633000 Personalutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000