228043-2019 - ÄndringSverige-Lidköping: Reparation och underhåll av audiovisuell och optisk utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV-tjänster och produkter
Referensnummer: 2018/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50340000 Reparation och underhåll av audiovisuell och optisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling Västra Skaraborg, V6, inbjuder er att lämna anbud på AV-tjänster och produkter. Leverantörens primära uppdrag är att tillgodose respektive kommuns behov av installation av AV-produkter tillsammans med tillhandahållande av lämpliga produkter.
Sista anbudsdag
Anbudet ska vara Köparen tillhanda senast 6.5.2019 23:59