2. Förfarande
Förfarande
Titel: ICP-MS/MS (triple quadropole inductively coupled plasma spectremeter)
Beskrivning: ICP-MS/MS (triple quadropole inductively coupled plasma spectremeter)
Intern identifierare: V 2025/3110
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38300000 Mätutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ICP-MS/MS (triple quadropole inductively coupled plasma spectremeter)