2. Förfarande
Förfarande
Titel: Multifunktionsskrivare
Beskrivning: Köp av fabriksnya skrivare/kopiatorer med tillhörande produkter och tjänster.
Intern identifierare: 2024.058 KS
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30232130 Färgskrivare
Ytterligare klassificering (cpv): 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000