228166-2017 - ÄndringSverige-Linköping: Programvara och informationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Funktion för kontaktcenter, mobil- och växeltelefoni.
Referensnummer: 2017/0228
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
AB Östgötatrafiken upphandlar funktion för kontaktcenter, mobil- och växeltelefoni som en helhet/integrerad lösning.