228187-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rengöring av avfallsbehållare – Tvätt av avfallskärl
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTvätt av avfallskärl
BeskrivningAvtalet avser tvätt av avfallskärl för kommunen samt Marks bostads kärl.
Intern identifierare25/30
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90918000 Rengöring av avfallsbehållare
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000