228207-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Platta bildskärmar – Datortillbehör 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDatortillbehör 2024
BeskrivningUpphandling av ramavtal för datortillbehör (bildskärmar samt dockningsstationer) samt option på toner.
Intern identifierareRS 2024-01249
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30231310 Platta bildskärmar
Ytterligare klassificering (cpv): 30125110 Toner för laserskrivare/faxmaskiner, 30125120 Toner för fotokopieringsmaskiner, 30237200 Datortillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMall VGR Anbudsinbjudan och avtal