228250-2023 - ResultatSverige-Helsingborg: Yrkesutbildning
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gymnasial yrkesutbildning inom kommunal vuxenutbildning
Referensnummer: AMF 85/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80530000 Yrkesutbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar gymnasiala yrkesutbildningar för vuxna.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80212000 Yrkesmässig undervisning på högstadie- och gymnasienivå, 80530000 Yrkesutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2
Del nr: 3
Del nr: 4
Del nr: 5
Del nr: 6
Del nr: 7