228338-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konservering av föremål – Restaurering av konstverk inkl. återmontering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRestaurering av konstverk inkl. återmontering
BeskrivningRestaurering inkl. återmontering av konstverk i Skönsberg
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92521220 Konservering av föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106926:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45236250 Markanläggning för parker, 92311000 Konstverk, 45453000 Reparation och renovering