DIS - Konsulttjänster inom strategisk och transformativ utveckling för hållbara samhällen
Referensnummer: UH-2022-107
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Dynamiskt inköpssystem för konsulttjänster inom transformativ utveckling, långsiktig affärsutveckling, strategisk och transformativ utveckling för hållbara samhällen.