See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ögonmikroskop och videodokumentationssystem
Beskrivning: Upphandling av två takhängda ögonmikroskop med videodokumentationssystem till ögonkliniken på centrallasarettet i Växjö
Intern identifierare: 23RGK2307
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsinbjudan