228430-2018 - ÄndringSverige-Kristianstad: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Genomlysningsutrustning Kristianstad
Referensnummer: 1801094
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av genomlysningsutrustning för användning tillsammans med endoskopisk verksamhet