2. Förfarande
Förfarande
Titel: Urologisk sug/aspirator med utrustningsspecifika produkter och tjänster
Beskrivning: Urologisk sug/aspirator med utrustningsspecifika produkter och tjänster
Intern identifierare: ASN 2025-0112
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000