2. Förfarande
Förfarande
Titel: En (1) lastbil treaxlig TK 210
Beskrivning: En (1) lastbil treaxlig till Samhällsbyggnad gator och parker
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110124:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport, 34134100 Lastbilar med flak, 34140000 Tyngre motorfordon