2. Förfarande
Förfarande
Titel: RÖR OCH RÖRDELAR AV SEGJÄRN
Beskrivning: Ramavtalet omfattar Kretslopp och Vattens behov av rör och rördelar VRS av segjärn med tillbehör för dricksvatten.
Intern identifierare: N560U26-238
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44162500 Rörledningar för dricksvatten
Ytterligare klassificering (cpv): 44164200 Rörsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: RÖR OCH RÖRDELAR AV SEGJÄRN