2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2026 Drönarbesiktningar Luleå Energi Elnät
Beskrivning: Luleå Energi Elnät AB, nedan kallad LEEAB, inbjuder till anbudsansökan avseende upphandling av besiktning utav luftledningsnätet med drönare.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79961200 Flygfotografering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001