22857-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Färdigställande byggnadsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
DS By 61 DE 8 Inre stomkomplettering
Referensnummer: LOC 2021-0032
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
DS By 61 DE 8 Inre stomkomplettering.