2. Förfarande
Förfarande
Titel: Daisyskivor, böcker och ljudböcker med unika titlar samt storstilsböcker.
Beskrivning: Daisyskivor, böcker och ljudböcker med unika titlar samt storstilsböcker.
Intern identifierare: SF 2024/304
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22120000 Publikationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Daisyskivor, böcker och ljudböcker med unika titlar samt storstilsböcker.