2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bergartskemi - Analyser
Beskrivning: Analyser av ett varierande antal bergartsprov för att få information om deras kemiska sammansättning.
Föregående meddelande: 1794-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84427:Lot:1