Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skyltar, dekaler och dekorer
Referensnummer: 7.2023.3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser teckna avtal med maximalt 3 st leverantörer per delområde, Skyltar samt Dekaler & dekorer.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22459100 Reklamdekaler och -klistermärken, 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 34928471 Skyltmaterial, 44423400 Skyltar och liknande föremål, 44423450 Namnskyltar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen