2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vårfruskolan, om- och tillbyggnad
Beskrivning: Om- och tillbyggnad av Vårfruskolan i Lunds kommun.
Intern identifierare: SN 2023/0061
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45454000 Ombyggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Vårfruskolan